Creditportal recenze

Creditportal

Creditportal je poměrně mladá společnost, která v České republice poskytuje nebankovní půjčky od 500 Kč do 60 000 Kč s dobou splatnosti až 12 měsíců. Firma půjčuje od roku 2014. V tomto roce nabízí mnoho novinek. Pojďme se na ně podívat.

Creditportal

Co musím splňovat?

  • věk 18+
  • stálý příjem

Bezhotovostní půjčka Credit 30

Klasická půjčka na účet, ihned na webu si můžete prohlédnout přibližnou kalkulaci. Poté vyplnit formulář a peníze jsou do 60 minut na vašem účtě. Tento úvěr je vhodný pokud vás přepadli nečekané výdaje, které musíte ihned řešit.

Půjčka Credit 365

Jedná se o novinku, můžeme žádat až o 60 000 Kč. Splatnost je 3,6,9 a nebo 12 měsíců. Nejnižší RPSN je 102,66% a nejvyšší 191,39%. Doporučujeme splácet včas získáte tím nižší RPSN.

Hotovostní půjčka Credit 30 s možným výběrem na benzinkách

Creditportal se může pyšnit tím, že si peníze můžete vyzvednout na čerpacích stanicích EuroOil po celé České republice. To ocení ti, kteří upřednostňují hotovost nebo nemají vlastní bankovní účet. EuroOil má více než 190 benzínek takže by vám neměl dělat výběr hotovosti žádný problém.

Postup:

O hotovostní půjčku můžete žádat přímo na webu a nebo na zákaznické lince: 222 209 011. Poté stačí navštívit nejbližší čerpací stanici EuroOil a peníze jsou vaše. Velkou výhodou je, že peníze můžete získat i o víkendu! Nevýhodou, že lze získat částku pouze do 4 900 Kč


Creditportal: Rychlá půjčka na dobíjecí kartu

Co to je dobíjecí karta?

Jedná se o anonymní platební kartu, která není propojená s vaším bankovním účtem, což zaručuje větší bezpečnost.

Kde ji mohu získat?

Lze ji zakoupit téměř v každé trafice cca za 69 Kč.

Jaké má karta funkce?

Funkce jsou stejné jako u klasické platební karty. Samozřejmostí je i výběr z bankomatů

Creditportal vám na tuto kartu převede až 30 000 Kč na 30 dnů.

Refinancování půjček

Novinkou je refinancování nebankovních produktů, pokud máte tuto službu zájem musíte se přihlásit do klientské sekce.

Creditportal: Závěrem

Mnoho novinek dělá z této rychlé nebankovní půjčky silného hráče na trhu. Bohužel jsou tyto úvěry stále velmi drahé.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.