Crediton recenze

Tato společnost sídlí v Lotyšsku a podniká v několika zemích Evropy. Jejich pobočky naleznete v Polsku, Dánsku, ale i v Mexiku nebo Gruzii. Mezi ně patří samozřejmě i Česká republika. Stránky působí velmi příjemně a přehledně. Pokud se chystáte podat první žádost o půjčku můžete si vypůjčit až 8 000 Kč na 30 dnů. Velkou výhodou je, že první půjčka je zdarma. Po vrácení této částky se limit zvyšuje až na 20 000 Kč.Na titulní straně uvidíte kolik přeplatíte, díky tomu se nemusíte bát žádných skrytých poplatků. Je půjčka od Crediton výhodná?

Crediton

Crediton: Co budu potřebovat k získání půjčky

 • půjčka je určena pro občany České republiky
 • mohou o ni žádat klienti od 18 – 75 let
 • bankovní účet (pokud jste disponent je nutné zaslat toto právo s žádostí o půjčku)
 • nějaký příjem

Prodloužení doby splatnosti

Po přihlášení do uživatelské sekce si můžete před datem splatnosti půjčku prodloužit. Podrobné poplatky naleznete přímo v této sekci. Do klientské sekce se můžete zaregistrovat v pravém horním rohu. Pokud se snažíte přihlásit, ale nepamatujete si heslo klikněte na: “Nepamatuji si heslo” stačí pouze zadat email kliknout na “zaslat heslo znovu” a do několika minut vám dorazí nové jednorázové heslo, které později změňte.


Výhody online půjčky

 • první půjčka do 8 000 Kč ZDARMA
 • rychlé vyřízení
 • transparentní půjčka
 • možnost prodloužení doby splatnosti
 • přehledný web

Nevýhody půjčky

 • nutnost zaslat verifikační poplatek 1,-
 • peníze pouze na bankovní účet

Společnost varuje klienty, aby si dostatečně rozmysleli, zda je pro ně krátkodobá půjčka to pravé, protože pokud nebudete platit včas mohou se poplatky vyšplhat až na několikanásobek půjčené částky, proto buďte opatrní. Recenze na internetu jsou různorodé. Je pouze na vás, zda se rozhodnete tuto půjčku vyzkoušet nebo se porozhlédnete jinde. Možnost první půjčky se nám moc líbí a doporučujeme ji využít

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.