Cofidis recenze

Cofidis

Tato společnost vznikla již v roce 1982 ve Francii. Hlavní záměr byl nákup na splátky v jedné přepravní společnosti. Postupem času se začali zabývat poskytováním spotřebitelských a revolvingových úvěrů. Na český trh Cofidis vstoupil v roce 2004.

Cofidis

Partnerská půjčka

Nejznámější službou rychlé půjčky Cofidis je partnerská půjčka. Co je hlavní výhodou? Především to, že s partnerem získáte půjčku jednodušeji, lepší podmínky a samozřejmostí je i nižší úrok než kdyby jste si půjčili jako jednotlivec. Žádat můžete až o 500 000 Kč na  12 – 84 měsíců. Čeká na vás velmi příjemná úroková sazba od 5,89%.

Půjčka pro jednotlivce

Samozřejmostí je i to, že můžete žádat jako jednotlivec. Doba splatnosti a hranice maximální částky je stejná jako u partnerské půjčky. Roční úroková sazba je od 6,89%

Novomanželská půjčka

200 000 Kč na 90 měsíců a úrok 5,9% stačí, když uvedete svého partnera jako spolužadatele a zaslat oddací list.

Hotovostní půjčka

K tomuto úvěru je nutná kreditní karta Cofidis, která umožňuje flexibilní splácení. Vhodná jako finanční rezerva. Peníze můžete čerpat opakovaně. Až 90 000 Kč na 52 měsíců.

Cofidis také poskytuje konsolidaci půjček do výše až 1 000 000 Kč, doba splatnosti až 120 měsíců! Samozřejmostí je i nákup na splátky

Co musím splňovat, abych půjčku získal?

 • věk 18+
 • stálý a doložitelný příjem
 • vlastní bankovní účet
 • pro občany ČR nebo SR s trvalým pobytem v České republice
 • bez negativního záznamu v registru dlužníků

Důležité kontakty


Pracovní doba

pondělí – pátek 08:00 – 20:00

Výhody úvěru

 • nízká úroková sazba
 • transparentní podmínky
 • bez skrytých poplatků (sjednání, vedení i výpisy jsou zdarma)
 • možnost pojištění

Nevýhody

 • nutnost příjmu
 • náhled do registru dlužníků

Závěrem

Cofidis nabízí velmi zajímavé nebankovní produkty, které doporučujeme vyzkoušet s poměrně nízkou úrokovou sazbou. Tato půjčka je vhodná například na rekonstrukci domu nebo nákup nového automobilu.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.