MicroCredit.cz
Stránka je zabezpečena pomocí SSL
Amigoz

Je nebankovní půjčka, jenž je pod křídly BB Finance Czech s.r.o. Tato společnost vznikla v roce 2011 a rok později začala půjčovat peníze. Za více než 18 let si zde půjčilo více než 300 000 klientů. Amigoz se snaží být ke svým zákazníkům 100% transparentní a uplatňovat férové postupy. Na tyto služby nahlédneme v této online recenzi.

Amigoz půjčka

Na první pohled je web poskytovatele trochu strohý, ale i přesto tam nejdete, veškeré informace. Lze si zapůjčit:

 • 1 000 Kč až 45 000 Kč (první půjčka do 8 000 Kč)
 • doba splatnosti 1 až 12 měsíců
 • ceník služeb
 • půjčku si lze prodloužit až o 30 dní (přesný poplatek naleznete po přihlášení do klientského účtu)

Podmínky

 • věk alespoň 18 let
 • platný občanský průkaz
 • mobilní telefon a email
 • vlastní bankovní účet
 • výpis z účtu 
 • potvrzení o příjmu

Založení účtu a přihlášení

Předtím nežli se přihlásíte je nutné si vytvořit účet. Jeho založení je zdarma a najdete ho v na webu Amigoz v pravém horním rohu a nebo klikněte ZDE. Je nutné vypsat kontaktní údaje a informace o vašich příjmech a výdajích. Ihned poté se můžete přihlásit do administrace, kde lze spravovat své úvěry, popřípadě změnit nastavení. Pro přihlášení klikněte ZDE.

Bankovní spojení

Fio banka, a.s.

Raiffeisenbank a.s.

Komerční banka a.s.

GE Money Bank, a.s.

Česká spořitelna, a.s.

Nestíhám půjčku splácet, co teď?

Stávat by se to nemělo, ale vždy se najde někdo, kdo z jakéhokoliv důvodu není schopný úvěr uhradit včas. V tomto případě ihned kontaktujte společnost Amigoz a vyjednejte splátkový kalendář.

 • úrok splátkového kalendáře činí 24% p.a.
 • plus poplatek za jeho sjednání (více naleznete v sekci "ceník služeb"

Kontakt

BB Finance Czech s.r.o.

IČ: 24190799

Počernická 272/96, Praha 10 - Malešice

108 00

Pracovní doba: Po - Pá 8:00 do 16:00 hod. So - Ne zavřeno

e-mail: [email protected][email protected]

tel: +420 222 764 805

Shrnutí

Až 45 000 na jeden rok může přijít vhod, ale poplatek za splátkový kalendář nám přijde poměrně vysoký. Vždy dodržujte pravidla zodpovědného půjčování.

 

Máte zájem o půjčku?

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © Microcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.